Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lindt Difference -

4.Nejlepší přísady

Je rozdíl mezi čokoládou a čokoládou Lindt. Odhalte tajemství dokonalé čokolády...Dbáme na kvalitu

V Lindt & Sprüngli věříme, že čokoláda nejvyšší kvality může být stvořena pouze za pomocí přísad té nejvyšší kvality. Tak jako získáváme kakaové boby z nejznámějších farem světa, tak I přísady pochází z prémiových region z celého světa.

Stejné péče dbáme při jejich zpracování, jako při získávání.

Hazelnuts covered with melted milk chocolate

Když přijde na získávání přísad, které budou perfektně doplňovat naší jedinečnou čokoládu, záleží nám na výběru těch nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa.

Oříšky

Čokoláda a oříšky jdou ruku v ruce, zejména když jsou ořechy perfektně opražené a získané z těch nejuznávanějších sadů, jako například lískové ořechy z Turecka a italské oblasti Piemonte.

Ovoce

Kombinace čokolády a ovoce otevírá bránu k novým chutím. Od pomerančů po černý rybíz, naše čokolády s ovocnou příchutí jsou stejně tak inovativní jako delikátní.

Koření

Naši Mistři čokolády Lindt rádi experimentují. Koření, které přidávají do některých z našich čokolád, jako je chilli, krystalky soli a růžový pepř, vyzdvihují jejich chuťový požitek.

 


Map of where Lindt's ingredients come from.Map of where Lindt's ingredients come from.

Jak pražíme naše ořechy

Na rozdíl od ostatních čokoládových značek, které si nechávají opražit ořechy jinde, v Lindt pražíme ořechy s odbornou péčí a způsobem zdokonalovaným po dlouhá desetiletí. Mistři čokolády Lindt využívají svůj hmat, čich a zrak k určení, kdy jsou ořechy perfektně opražené a hned je vmísí do čokolády pro zajištění nejintenzivnější chuti.
 
Diagram of the roasting process.Diagram of the roasting process.

Bern

Podstatné jméno
Místo, kde se zrodilo konšování. Bern je dale hlavním městem Švýcarska a patří mezi světové dědictví UNESCO.

Krystalky soli Fleur de sel dodávají delikátní chuť a lehce slané, perfektní finále vhodné pro párování čokolády.

 

 
– Mistr čokolády Lindt
 

Unikátní vynález

Mistrovské finále

Learn more about finishing with perfection