Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Jak může být LINDOR tak neodolatelně jemný?

To je nejčastěji kladená otázka našim Mistrům čokolády. Jakmile se lidé zakousnou do pevné vnější vrstvy pralinky LINDOR, objeví se krémově se rozplývající náplň. Každý chce pochopit to kouzlo.

Objevte ho právě teď.

Creaming filling pouring into a Lindor truffle.

Pevná skořápka

Ve své podstatě je LINDOR čokoládová pralinka. Dutá okrajová vrstva je stvořena za pomocí rozlití jemné rozehřáté čokolády do formy, která je následně otáčena okolo své osy a čokoláda se tak rovnoměrně rozlije. Následně je čokoláda zchlazena a odložena k rozležení, nacož je vyhotovená tenká skořápka připravená na náplň.

Jemná rozplývající se náplň

Receptura pro náplň pralinek LINDOR je pečlivě střežené tajemství. Náplň je skutečně čokoládový krém, který je vtlačen do každé pralinky, poté co je tenká vnější vrstva řádně připravena. Náplň pralinky je chloubou jemně se rozplývajících krémů na jazyku. Charakteristicky rozplývající se konec, který z pralinek dělá skutečně blažený, čokoládový zážitek. 

Close up of the melting Lindor filling.
Bowl of red Lindor truffles.

Zabalen s láskou

Po naplnění a vychlazení je každá pralinka LINDOR pečlivě zabalené. To ji chrání před okolním prostředím a zajišťuje její čerstvost a perfektní chuť zahalenou pod lesklou vrstvou. Věděli jste, že umíme zabalit 1000 pralinek za minutu?

Neodolatelně jemné momenty

LINDOR je skutečně výjimečná čokoláda blízká srdci mnoha z nás. Každý jsme si našel jiný způsob, jak si pralinky maximálně vychutnat. Někdo si pralinky uchovává v lednici pro ledové křupnutí před rozpuštěním v ústech. Ostatní si je naopak opatrně rozehřejí tak, že rozplývání započne před prvním zakousnutím.

Náš Mistr čokolády Thomas tvrdí "Chuť našich čokoládových pralinek září při pokojové teplotě. Delikátně se tak pralinky rozplynou a poskytnou bohatý požitek chuťovým pohárkům". Každý by si přesto měl vychutnat pralinku podle vlastního posudku. Dobrou chuť.

Jak si pralinky Lindor vychutnáváte Vy? 

ZJISTIT VÍCE
Smell
Taste

Různé příchutě

LINDOR Mléčný ve svém výrazném červeném balení je naší nejoblíbenější příchutí, přesto je proměněn v různé vzrušující varianty pro širší uspokojení. Tak vznikly neuvěřitelné pralinky se slaným karamelem, 70% hořkou čokoládou, ořechová provedení a exotické zemské příchutě jako je zelený čaj Matcha - nebe je naším limitem.

Věděli jste, že aktuálně vyrábíme okolo 45 různých sezónních a celoročních příchutí? Mistři čokolády Lindt neustále pracují na nových vzrušujících recepturách pro osvěžení řady pralinek LINDOR. Svou inspiraci čerpají všude, dokonce i od Vás samotných.

Jakou příchuť by měla mít Vaše perfektní pralinka LINDOR? Podělte se s námi na našich sociálních sítích. 

INSPIRUJTE SE

Ojevte všechny LINDOR příchutě

Nakupujte Lindt čokolády a pralinky LINDOR z pohodlí domova.

Neodolatelně jemný moment s LINDOR

Uvolněte se a nechte zastavit čas při zaslouženém odpočinku.