Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vstupte do světa Lindt

Poznejte rozdíly, které odlišují čokoládu Lindt od těch ostatních. Odhalte co tvoří perfektní kombinace vášně, umění a odbornosti.

Lindt Master Chocolatier smoothing out chocolate in a mould.

Historie Lindt

Cestujte zpět v čase a zažijte bohatou historii čokolády Lindt. Od počátku revolučního vynálezu, až po tu nejjemnější čokoládu, kterou stále prodáváme. Objevte, jak to celé vzniklo.

Zjistit více

Cesta od kakaových bobů k tabulkovým čokoládám

Pyšníme se tím, co děláme. To znamená, že jsme jedni z mála výrobců, kteří vyrábějí čokoládu od bobů po tabulky. To nám dává možnost kontroly každého kroku v procesu pro garanci, že dostáváte tu nejjemnější prémiovou čokoládu, a to vždy.

zjistit více
Cocoa farmers holding a basket of cocoa pods over their heads.

Potkejte se s Mistry čokolády Lindt

Se základnami po celém světě, rodina Lindt je globální komunitou se sdílenou vášní k čokoládě. Každý z Mistrů čokolády vnáší do této komunity unikátní pohled, chuťové pohárky a kulinářské zkušenosti. Vytváří tak neočekávané výrobky a vzrušující spolupráci.

Woman enjoying a moment of bliss with Lindor.

Blažené momenty s LINDOR

I když zrovna nejste na dovolené, i tak si můžete ukrást chvilku pohody a blaha jen sami pro sebe. Nechte své chvíle inspirovat tipy a nápady.

inspirovat se

Dokonalé Párování

K prohloubení požitku a komplexnosti chuti si vychutnejte naše hořké čokolády s pečlivě zvolenou kávou, čajem či vínem. Zamilujte si námi velmi oblíbenou Lindt Excellence Intenzivní pomeranč s bolívijským macchiatem. Vyzkoušejte další kombinace doporučené odborníky Lindt k umocnění perfektních chutí.

Inspirovat se
A stack of Lindt Chocolate paired with a bottle of red wine.

Upečte si s námi

Inspirujte se naším čokoládovým sortimentem a vyzkoušejte jedny z našich nejoblíbenějších receptů. Pečte jako naši Mistři čokolády a následně si vychutnejte vaše pochoutky!

Poznejte Rogera

Roger Federer je velmi uznávaný po celém světě. Nejen pro jeho sportovní úspěchy, ale pro jeho přátelskou a milou osobnost, která mu zaručila davy věrných fanoušků.