Vstupte do světa Lindt

Poznejte rozdíly, které odlišují čokoládu Lindt od těch ostatních. Odhalte co tvoří perfektní kombinace vášně, umění a odbornosti.

Lindt Master Chocolatier smoothing out chocolate in a mould.

Historie Lindt

Cestujte zpět v čase a zažijte bohatou historii čokolády Lindt. Od počátku revolučního vynálezu, až po tu nejjemnější čokoládu, kterou stále prodáváme. Objevte, jak to celé vzniklo.

Zjistit více

Cesta od kakaových bobů k tabulkovým čokoládám

Pyšníme se tím, co děláme. To znamená, že jsme jedni z mála výrobců, kteří vyrábějí čokoládu od bobů po tabulky. To nám dává možnost kontroly každého kroku v procesu pro garanci, že dostáváte tu nejjemnější prémiovou čokoládu, a to vždy.

zjistit více
Cocoa farmers holding a basket of cocoa pods over their heads.

Potkejte se s Mistry čokolády Lindt

Se základnami po celém světě, rodina Lindt je globální komunitou se sdílenou vášní k čokoládě. Každý z Mistrů čokolády vnáší do této komunity unikátní pohled, chuťové pohárky a kulinářské zkušenosti. Vytváří tak neočekávané výrobky a vzrušující spolupráci.

Woman enjoying a moment of bliss with Lindor.

Blažené momenty s LINDOR

I když zrovna nejste na dovolené, i tak si můžete ukrást chvilku pohody a blaha jen sami pro sebe. Nechte své chvíle inspirovat tipy a nápady.

inspirovat se

Dokonalé Párování

K prohloubení požitku a komplexnosti chuti si vychutnejte naše hořké čokolády s pečlivě zvolenou kávou, čajem či vínem. Zamilujte si námi velmi oblíbenou Lindt Excellence Intenzivní pomeranč s bolívijským macchiatem. Vyzkoušejte další kombinace doporučené odborníky Lindt k umocnění perfektních chutí.

Inspirovat se
A stack of Lindt Chocolate paired with a bottle of red wine.

Upečte si s námi

Inspirujte se naším čokoládovým sortimentem a vyzkoušejte jedny z našich nejoblíbenějších receptů. Pečte jako naši Mistři čokolády a následně si vychutnejte vaše pochoutky!

Poznejte Rogera

Roger Federer je velmi uznávaný po celém světě. Nejen pro jeho sportovní úspěchy, ale pro jeho přátelskou a milou osobnost, která mu zaručila davy věrných fanoušků.