Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Roger Federer: Ztělesněná švýcarská dokonalost 

Charismatický, tenisový Mistr. Světově známá čokoládová značka. Jedno vítězné partnerství. V roce 2009 se stal Roger Federer prvním ambasadorem pro Lindt & Sprüngli v celé 175ti leté historii.

"Lindt jsem miloval od malička a je mi ctí být součástí tak obrovské rodiny, kterou Lindt je.”– Roger Federer

 

Roger Federer a Mistři čokolády Lindt společně vytváří švýcarskou znamenitost, vášeň a odhodlání – ať už na tenisovém kurtě nebo v kuchyni. Jsme pyšní na naše švýcarské pochoutky, které jsou spojovány s úspěchy tak ikonické švýcarské osobnosti. Federerovo neuvěřitelné charisma podpořilo celosvětové povědomí a oblíbenost značky Lindt. Tvoří se tak dlouhotrvající partnerství prospěšné pro obě strany.

Roger Federer pouring chocolate with a Master Chocolatier.

Nepřekonatelný Double

Jako my, i Roger Federer usiluje o dokonalost ve všem, co dělá. Je to právě tento přístup, díky kterému se z něj stal jeden z nějúspěšnějších tenisových hráčů všech dob – a jeden z nejlepších ambasadorů. Od doby, kdy nás začal reprezentovat, Federer slavnostně otevřel mnoho nově otevřených Lindt obchodů po celém světě – včetně čokoládovny na centrále v Kilchbergu, největšího Lindt butiku v Paříži a čokoládový ráj v Jungfraujochu. 

Dosažení nových výšek

14. července 2014, Roger Federer a americká lyžařka Lindsey Vonn společně vyšlapali do výšky 3454 metrů nad mořem. Tento zápas oficiálně otevřel Lindt švýcarský čokoládový ráj na Jungfraujochu, nejvyšší čokoládový obchod Lindt na světě. Zajímá Vás, kdo vyhrál?

Roger Federer with Lindsey Vonn.
Roger Federer making chocolate with children.

Rozdávání radosti

Podstatou čokolády je radost. Napříč roky nás Roger Federer podporoval v šíření této zprávy – včetně pomoci těm, kteří to potřebují nejvíc za pomocí charitativních organizací a jejich projektů ve Švýcarsku a Africe.

V roce 2010 se Federer účastnil "zápasu pro Afriku" s Rafaelem Nadalemadal v Curychu. Později v roce 2014 se postavil tváří tvář Stanu Wawrinkovi za účelem charitativního zápasu. Federer je dále zapojen do "Winterhilfe Schweiz empowerment" fondu, který zve děti z chudých rodin na zábavné aktivity. Jako součást tohoto programu přivítal Federer děti v Kilchbergu v nesouvisející události v roce 2013. V roce 2018 pomohl zorganizovat speciální představení od švýcarského národního cirkusu Knie. Obě tyto události byly neskutečným úspěchem!

Rozsvicujeme svět

Energie a nadšení Rogera Federera rozsvítila všechny jeho snahy. Zejména vidno to bylo v roce 2010, kdy byl součástí ohromné světelné show na centrále v Kilchbergu. Na přepnutí vypínače Federer a Lindt CEO spolu s předsedou Ernstem Tannerem rozsvítili naší centrálu s dechberoucí vánoční projekcí od Gerryho Hofstettera. Tuto show s obdivem pozorovalo přes 8000 návštěvníků. 

Tato oslnivá událost ztvárňovala i dětské kolotoče a samotného Santu Klause, který zval děti, aby mu sdělily svá přání. Před odchodem mohlo každé dítě vložit své přání na Lindt čokoládu do boxu. 5 šťastných výherců bylo později vybráno každý víkend po celou dobu adventu. 

Federer rozsvítil tváře v dubnu roku 2017, kdy splnil přání 700 dětí při návštěvě dětských nemocnic ve Švýcarsku a obdaroval je Velikonočním překvapením a zábavnými velikonočními aktivitami. Dále také Lindt & Sprüngli daroval 75000 švýcarských franků do třech nemocnic podle jednotlivých projektů.

Lindt headquarters  illuminated in Christmas lights.
Roger Federer with Chinese actress Xin Zhilei.

Asijský klub fanoušků

V roce 2019, nás naše kampaň vyvinutá ve spolupráci  se slavnou čínskou herečkou Xin Zhilei proměnila v mediální senzaci – obdrželi jsme přes 90 milionů kliknutí ve zlomku vteřiny.

Setkání s Rogerem Federerem

 

Každý rok od roku 2015, organizuje Lindt & Srüngli setkání s Rogerem Federerem na centrále Lindt. Tato speciální událost zahrnuje čokoládově laděné aktivity a zážitky.

2015

21. října 2015, Lindt & Sprüngli pozval 29 šťastných výherců ze 7 různých zemí světa, aby se setkali s Rogerem Federerem na centrále ve Švýcarsku. Po dni poznávání centra Curychu měli naši hosté  příležitost vytvořit si vlastní tabulkovou čokoládu při přátelském hovoru s Rogerem.

2016

The event grows! On 21st November 2016, we invited 75 winners from 12 countries to come to Kilchberg and meet Roger Federer. After learning about Lindt and crafting their own creations with Roger, our winners were invited for one last dinner - including a delicious dessert of course!

2017

In 2017, we expanded our reach and invited guests from 13 different countries for a fun chocolate-filled day with Roger Federer at our headquarters in Switzerland.

2018

The more the merrier! 86 lucky guests from 19 different countries joined us at our headquarters for a unique encounter with Roger Federer and a full day of chocolate experiences guided by our Master Chocolatiers.

2019

In 2019, 68 lucky winners coming from 16 different countries enjoyed a unique encounter with Roger Federer, as well as tasty chocolate experiences and experiments.

"Třesou se mi ruce"

 

Prohlédněte si jak se Roger Federer cítí ohledně osobního setkání s fanoušky z celého světa – a jak se oni cítí při setkání se švýcarskou tenisovou hvězdou v Lindt.