Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Mini čokoládové meringy

Malé sněhové pusinky ozdobené čokoládovým krémem s ;lískovými oříšky a Lindt Excellence se skvěle hodí na jakoukoliv oslavu.

1 hodina
Střední
6 lidí

Ingredience

  • 250 ml smetany na šlehání (33%) 30 g moučkového cukru 15 g Lindt kakaa 30 ml likéru Frangelico 100 g nasekaných a orestovaných lískových oříšků 3x Lindt Excellence 70% (300 g) 6x upečené meringy (pusinky)

Metoda

Krok 1.

Vyšlehejte šlehačku ze smetany, poté do ní zlehka vmíchejte přesátý cukr s kakaem, přidejte větší část lískových oříšků a nakonec zapracujte likér. Dejte vychladit.

Krok 2.

Ve vodní lázni nechte rozpustit dvě tabulky čokolády Lindt Excellence. Rozprostřete jí pomocí lopatky na plech vyložený pečicím papírem o délce asi 40 cm. Nechte zamrazit.

Krok 3.

Poté ze ztuhlé čokolády vykrajujte kolečka o něco větší než jsou meringy. Položte na ně meringy, ozdobte čokoládovým krémem, Lindt Excellence, posypte zbývajícími oříšky a kousky zmražené čokolády.

Krok 4.

1. Ve vodní lázni nechte rozpustit dvě tabulky čokolády Lindt Excellence. Rozprostřete jí pomocí lopatky na plech vyložený pečicím papírem o délce asi 40 cm. Nechte zamrazit.

Krok 5.

1. Poté ze ztuhlé čokolády vykrajujte kolečka o něco větší než jsou meringy. Položte na ně meringy, ozdobte čokoládovým krémem, Lindt Excellence, posypte zbývajícími oříšky a kousky zmražené čokolády.

Recenze

Napište svou recenzi
Prohlížíte si: Mini čokoládové meringy