Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spojení stvořené v ráji

Jsou zde milovníci čokolády, ale také odborní znalci. Pro ty z Vás, kteří máte vytříbenější chuťové pohárky a hledáte intenzivnější zážitek, jsme si připravili možnosti delikátního párování naší čokolády.

Ať už máte chuť na aromatizovanou kávu, uklidňující šálek kávy, nebo výrazné červené víno, připravili jsme pro vás možnosti párování čokolády, které podzvihnou to nejlepší z našich známých čokoládových tabulek.

Lindt Excellence Chili with a cup of coffee.

Káva a čokoláda

Dva z největších přírodních stimulantů, spojení kávy a čokolády vytvoří nenapodobitelný chuťový požitek, který probudí všechny smysly. Máme pro Vás tabulky vhodné pro párování s různými druhy kávy od nejsilnějšího espressa po mléčné latté.

Objevit

Víno a čokoláda

Jak jinak obohatit kvalitní degustaci vína než s diamantem čokolády v kombinaci se sklenkou Vašeho nejoblíbenějšího vína, ať už červeného, či bílého? Naše čokoláda podpoří všechny bohaté vinné momenty a odhalí tak nepředvídatelné chutě.

Objevit
Lindt Excellence with a glass of wine.

Čaj a čokoláda

Existuje pouze pár větších slastí než je vychutnávání si šálku čaje s diamantem čokolády. Při příští přípravě Vaší nejoblíbenější čajové směsi, zvolte čokoládu k vzájemnému propojení a proměňte tento sladký požitek v ještě sladší.

Beer and chocolate

Is there anything more refreshing than an ice-cold beer? What if the richness of cocoa cut through the bitterness of the beer to give you an all-round taste sensation? Pure perfection. Browse our article on what chocolate to pair with your ales, stouts and lagers.

Whiskey and chocolate

Warm and spicy; there is something exceptionally comforting about a glass of aged whiskey in front of roaring fire in the depths of winter. This little indulgence is made all the more special when accompanied by the sweet taste of chocolate.