Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Akce končí v:

Akce končí v:

KÓD: ILove-Chocolate

Akce končí v:

Doprava zdarma od 399,-Kč

VŠECHNY PRODUKTY

Kupte si čokoládu Lindt online

JARNÍ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL

-30% sleva na vše!*
KÓD: ILove-Chocolate
*Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

Doprava zdarma od 399,-Kč
KÓD: FREE_LOVE

CYBER MONDAY

Sleva 40% na vše*!
*Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

Sleva 40% na vše*!
*Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

Lindt, to je celá paleta čokolád, pralinek a bonboniér

Podívejte se na všechny výrobky Lindt, abyste byli vždy v obraze a měli představu o kompletní nabídce renomované značky švýcarských čokolád a pralinek.CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky.

Produkty 224-236 z 236

Stránka
na stránce

236 z 236 výsledků

Všechny výrobky Lindt

Nechcete propásnou své oblíbené čokolády Lindt? Nebo se bojíte, že přehlédnete uvedení nové příchutě, která by stála za ochutnání? Právě tady je to správné místo, kde se můžete seznámit s celou řadou vynikajících čokolád a pralinek – ve jménu jedinečných okamžiků sladkého potěšení!

Proč stojí za to vyzkoušet všechny výrobky značky Lindt?
- Nevynecháte žádný výrobek z výjimečné kolekce Lindt
- Seznámíte se s podrobným složením a popisem každého výrobku
- Seznámíte se s novinkami od značky Lindt
- Objednáte si své oblíbené čokolády a pralinky domů

Všechny výrobky Lindt speciálně pro vás

Než najdete svou vysněnou příchuť, musíte nejprve poznat celou řadu čokolád a pralinek. Když ochutnáte všechny výrobky Lindt, budete mít dokonalý přehled o naší nabídce a paletě příchutí, které pocházejí ze Švýcarska, rodné země naší značky.

Všechny výrobky na jednom místě

Zde najdete všechny naše výrobky pohromadě, takže máte na výběr neuvěřitelně široké spektrum chutí k poznávání. Seznámíte se se všemi výrobky, značkami a typy čokolád a sladkostí, které vyrábíme. Máte rádi mléčnou čokoládu nebo dáváte přednost hořké? Máte raději bonboniéry s různými příchutěmi nebo klasické pralinky, které jsou známé po celém světě? Díky zobrazení všech výrobků jistě najdete přesně to, co hledáte.

Pro sebe nebo jako dárek?

Čokoláda Lindt je už téměř dvě století zárukou dokonalé chuti. Její výjimečnou chuť si můžete užít sami, ale ještě lepší je se o takovou lahůdku podělit. Všechny výrobky Lindt vytvářejí ti největší znalci a nadšenci pro čokoládu... a svou vášeň i lásku předávají dál právě v podobě svých úžasných výrobků. Neotálejte a ochutnejte je všechny co nejdříve!