Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

LINDOR Pralinky

Nechte se hýčkat jedinečnou chutí pralinek LINDOR. Dopřejte si okamžík blaženého potešení s rozplývajícím se sametovým vnitřkem v křupavé čokoládové skořápce.

Pralinky LINDOR

Proč jsou pralinky LINDOR tak výjimečné? Receptura zůstala nezměněna od roku 1949, kdy vznikla jedinečná chuť s lahodnými náplněmi ve skořápce z té nejlepší švýcarské čokolády.CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky.

LINDOR Pralinky

Nechte se hýčkat jedinečnou chutí pralinek LINDOR. Dopřejte si okamžík blaženého potešení s rozplývajícím se sametovým vnitřkem v křupavé čokoládové skořápce.

48 položek

na stránce

48 výsledků


 1. Sladké dárky ke Dni otců -20%

  SLADKÝ VÍKEND!
  Sleva 30% na vše!*
  *Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi


  PICK & MIX -30%

  Doprava zdarma od 399,-Kč
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200 g a 337 g -25%

Pralinky LINDOR – chvíle sladkého potěšení už po řadu let

LINDOR jsou výjimečné pralinky, které si již v polovině minulého století získaly srdce a chuťové pohárky i těch nejnáročnějších labužníků. Po léta nezměněná receptura je zárukou nadčasové chuti náplně v křupavé čokoládové skořápce, která se v ústech jen rozplývá.

Proč jsou pralinky LINDOR tak výjimečné? Receptura zůstala nezměněna od roku 1949. Jedinečná chuť lahodných náplní a skořápka z té nejlepší švýcarské čokolády je ideálním dárkem pro každého milovníka mlsání.

LINDOR – kvalita i vynikající chuť

LINDOR je kolekce pralinek od značky Lindt, jejichž chuť se zdokonalovala po celá léta. Konečná receptura těchto neobvyklých čokolád s náplní vznikla v roce 1949. Netřeba dodávat, kolik vášně, nadšení a zkušeností bylo zapotřebí k vytvoření takové pochoutky. Díky jedinečné náplni, která se v ústech jen rozplývá, jsou pralinky LINDOR často označovány jako tekuté zlato". Dnešní podobu získaly pralinky LINDOR v roce 1969, kdy jsme začali kulaté čokoládové bonbóny s náplní různě tvarovat.

Pralinky LINDOR – vaše chvíle potěšení

Na výběr máte celou paletu příchutí a podob té nejlepší sametové čokolády LINDOR. Klasické pralinky s příchutí hořké, mléčné a bílé čokolády už léta dělají radost chuťovým pohárkům labužníků na celém světě. Nové příchutě LINDOR vznikly díky vášni a odhodlání našich Maître Chocolatier dosáhnout ve výrobě čokolády opravdového mistrovství. Ochutnejte naše pralinky s lískovým oříškem, kokosem, s přísadou slaného karamelu nebo jahodovou příchutí.

LINDOR – pro vás a vaše blízké

LINDOR je spojení jedinečné sametové čokolády s rozplývající se náplní. Proto si také zaslouží jedinečný obal. Pralinky LINDOR v umělecky zhotoveném obalu jsou dokonalým dárkem pro někoho blízkého anebo způsob, jak někomu vyjádřit vděčnost. Jde o elegantní směs pralinek, která ozvláštní každou příležitost, protože o skutečné potěšení je nejlepší se podělit.