Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pralinky

Objevte málá čokoládová mistrovská díla, elegantní bonboniéry Lindt,vše pečlivě vytvořené našimi Mistry čokolády LINDT. Od luxusních pralinek HOCHFEIN a SWISS LUXURY SELECTION až po okouzlující MINI PRALINKY. Určitě najdete perfektní dárek, kterým potěšíte někoho výjimečného.

Pralinky -30%

Vánoční pralinky

Objevte málá čokoládová mistrovská díla, elegantní bonboniéry Lindt,vše pečlivě vytvořené našimi Mistry čokolády LINDT. Od luxusních pralinek HOCHFEIN a SWISS LUXURY SELECTION až po okouzlující MINI PRALINKY. Určitě najdete perfektní dárek, kterým potěšíte někoho výjimečného.

Čokoládové pralinky – klasická čokoládová chuť | Lindt

Pralinky představují vyšší úroveň chuti – každý čokoládový bonbón je samostatným příběhem, který se vám rozplyne na jazyku.CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky zdarma.

23 položek

na stránce

23 výsledků

 1. -30% Měsíc pečení s Lindt!

  SLADKÝ VÍKEND!
  Sleva 30% na vše!*
  *Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

  LINDOR 3+1 zdarma

  Sladké dárky pro maminku -20%


  Doprava zdarma při objednávce od 399Kč

Čokoládové pralinky

Pralinky jsou klasické čokoládové bonbóny, které zůstávají už celá léta nepřekonatelným vzorem výjimečné chuti a smyslového zážitku. Každé sousto je chvílí sladkého potěšení, které stojí za to sdílet s blízkými.

Čím se vyznačují sady pralinek?
- Klasické a známé příchutě
- Precizní provedení z vysoce kvalitních surovin
- Elegantní balení
- Skvělý dárek pro blízkého člověka

Pralinky – nejkrásnější příběh sladkostí

Dnes jsou pralinky již kultovním výrobkem. Ale tento sladký příběh začal už v roce 1949, kdy Maitre Chocolatiers dostali za úkol znovu okouzlit zákazníky čokoládou. Po dlouhé a vyčerpávající práci vznikla zcela nová receptura na neuvěřitelně sametovou čokoládu, jejíž chuť byla porovnávána – nikoliv bezdůvodně – se zlatem. Pralinky v kulatém tvaru vznikly přesně o dvě desetiletí později – kdy se daly takovéto čokoládové bonbóny tvarovat a plnit lahodnou náplní. Pralinky měly svou premiéru u příležitosti Vánoc, ostatně i proto jsou dodnes spojovány s obdobím svátků.

Neodolatelné příchutě

Pralinky jsou exkluzivní čokoládové bonbóny vyrobené podle původní receptury a z těch nejlepších surovin. Některé příchutě si během let získaly obrovskou popularitu. Nejznámější jsou především tři hlavní varianty – pralinky s mléčnou, hořkou a bílou čokoládou. Kromě toho si můžete vybrat třeba fantastické pralinky karamelové, kokosové nebo nugátové.  V nabídce najdete samozřejmě i rozličné sady, v nichž jsou zastoupeny pralinky několika různých příchutí.

Pralinky – pochoutky v dárkové podobě

Pralinky jsou baleny neobyčejně elegantně a vkusně. I proto se hodí jako dokonalý dárek pro různé příležitosti. Perfektně vyjádří náklonnost k milovanému člověku, stejně tak zafungují i jako projev vděčnosti anebo úcty. Takový sladký dárek může být velmi výmluvný a umožní vám ukázat své emoce neobvyklým způsobem. A pokud toužíte po opravdu velké náloži sladkého potěšení, můžete si vybrat sadu pralinek o hmotnosti až 1 kg!