Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládové krémy

Objevte naši dokonale jemnou čokoládovou pomazánku s lískovými oříšky a z hořké čokolády. Vyrobeno z těch nejlepších ingrediencí, které poskytují plné čokoládové aroma. Skvělé na pečení a mlsání, poleva, náplň nebo přísada.

Čokoládové pomazánky Lindt

- 20 %

Čokoládové krémy

Objevte naši dokonale jemnou čokoládovou pomazánku s lískovými oříšky a z hořké čokolády. Vyrobeno z těch nejlepších ingrediencí, které poskytují plné čokoládové aroma. Skvělé na pečení a mlsání, poleva, náplň nebo přísada.

Čokoládové krémy Lindt

Co je nejlepší na čokoládových krémech Lindt? Sametová konzistence a ty nejkvalitnější suroviny!CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky.

4 položek

na stránce

4 výsledků

Čokoládové krémy Lindt – radost v čisté podobě

Čokoládové krémy jsou ideální volbou pro sladkou snídani nebo odpolední svačinu. Jsou plné čokoládového aroma a skvěle se hodí jako přísada do sladkého pečiva, zmrzliny, zákusků a dortů, palačinek a vaflí. Pssst... můžete si je vychutnat také přímo ze sklenice. Tradiční chuť receptury Lindt v kombinaci se sametovou konzistencí krému zaručuje nezapomenutelné potěšení.

Co je nejlepší na čokoládových krémech Lindt? Sametová konzistence, ty nejkvalitnější suroviny (např. lískové ořechy z Piemontu a vyběrové kakaové boby), několik chuťových variant, pohodlné a atraktivní balení v podobě sklenic a tub.

Čokoládové krémy Lindt na sladké ráno

Čokoládové krémy Lindt osladí snídani výjimečnou čokoládovou příchutí. Sametová konzistence umožňuje snadné roztírání na pečivu a takto připravené pochoutky rychle najdou uznání v očích mladších i starších členů domácnosti. Vyberte si svou oblíbenou příchuť a vychutnejte si čokoládovou při každé příležitosti.

 Čokoládové krémy se dokonale hodí do dezertů

Čokoládové krémy Lindt se dokonale uplatní jako přísada do vašich zákusků. Neopakovatelná čokoládová chuť podtrhne charakter připravovaných moučníků a dortů. Ořechový krém Lindt, který nabízíme v praktické tubě, vám také umožní vaše sladká díla esteticky a chutně ozdobit. Nádherná a charakteristická chuť a příjemný vzhled krémů příjemně překvapí vaše hosty, kteří rádi sáhnou po dalším kousku čokoládového dezertu.

Čokoládové krémy v několika příchutích

Čokoládové krémy Lindt nabízíme ve dvou příchutích – s lískovými oříšky a z hořké čokolády.  Intenzivní chuť kakaa v kombinaci se silným ořechovým tónem vytváří harmonické duo, které má na světě už mnoho příznivců. Pokud však dáváte přednost trochu rafinovanější nabídce, určitě se vám zalíbí kakaová verze. Elegantní sklenice s moderním designem umožňují pohodlné uchovávání krému po dlouhou dobu. 

 

Obchod Lindt

Ve společnosti Lindt fungujeme již téměř 200 let. Všechny produkty jsou založeny na tradičních recepturách a dokonalých surovinách. Některé naše čokolády a pralinky jsou však na ještě vyšší úrovni a poskytují vám chuťové zážitky, které nemají obdobu. A právě těmto výrobkům říkáme exkluzivní čokolády".

Proč stojí za to zvolit si exkluzivní čokoládu?
- Přinese vám ten nejlepší chuťový zážitek s každým soustem
- Propracované balení obohatí každou slavnostní příležitost
- Skvěle se hodí jako dárek pro blízkého člověka
- Nabízí tradiční i velmi originální kombinace ingrediencí

Exkluzivní čokolády Lindt

Jedinečná čokoláda Lindt rozhodně stojí za ochutnání. Přestože všechny výrobky Lindt vyrábíme z pečlivě vybraných surovin, čokolády Exclusive si přece jen zaslouží zvláštní zmínku. Jemná mléčná čokoláda nebo jiné druhy čokolády se rozplývají v ústech a zaručují skvělý zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Dopřejte si potěšení nejvyšší úrovně

Čokoláda se už léta považuje za vhodný dárek pro blízkého člověk, ale díky exkluzivním čokoládám a pralinkám Lindt může tento typ dárku získat zcela nový význam. Elegantní a estetické balení již od prvního pohledu navodí pocit výjimečnosti, který se ve vás prohlubuje s každým soustem. Každý kousek čokolády nebo pralinky je jedinečnou cestou do krajiny okouzlujících chutí, do které se zamilujete na první zakousnutí.

Pečlivý výběr surovin

V čem tkví tajemství exkluzivních čokolád a pralinek Lindt? Vlastně to není žádné tajemství... Pečlivý výběr ingrediencí té nejvyšší kvality, originální a osvědčené receptury a náruživost našich Maîtres Chocolatiers je přímo „receptem na úspěch". Podívejte se na všechny výrobky z nejkvalitnější čokolády s těmi nejlepšími příchutěmi.