Čokoládový Zlatý medvídek TEDDY

Zlatí medvídci TEDDIES jsou perfektní vánoční pochoutkou pro tuto sezónu. Tyto rozkošné postavičky medvědů z lahodné čokolády Lindt jsou vánočním potěšením, které si každý zamiluje. Zlatý medvídek TEDDY od Lindt je k dispozici v řadě velikostí a variací, takže si můžete najít vánoční dárek pro každého.

Rodinka Zlatých Medvídků TEDDY - sleva 25%

Rodinka Zlatých Medvídků TEDDY - sleva 25%

Medvídek Lindt TEDDY je dlouho očekávaný host u vánočního stolu

Medvídci Lindt TEDDY jsou úhledně zabalení medvídci z té nejlepší švýcarské čokolády. Se svým roztomilým vzhledem a jedinečnou chutí obšťastňují děti všude na světě už po celá léta.

11 položek

na stránce

11 výsledků

  1. EXCELLENCE -25%

    ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL 
    sleva 30% na vše!
    Použijte v košíku: FESTIVAL30

    LINDOR 200 g a 337 g -25%

Sladcí medvídci Lindt TEDDY

Medvídci Lindt TEDDY jsou vyrobeny z vysoce kvalitní švýcarské čokolády. Je to skvělý dárek k Vánocům pro děti i dospělé s dětskou duší, ale hodí se i při jiných příležitostech. V nabídce najdete různé sady s oblíbeným medvídkem Lindt TEDDY – podle přání, ale hlavně pro potěšení a radost těch nejmenších... nebo těch největších romantiků.

Proč jsou čokoládoví medvídci Lindt TEDDY skvělým dárkem?
- Obsahují vysoce kvalitní čokoládu Lindt
- Méďa ve zlatém staniolu a se srdíčkem na stužce je prostě krásným dárkem z lásky
- V nabídce jsou krásné sady plné chutných laskomin
- Všechno je vyrobené jen z pečlivě vybraných surovin

Čokoládový medvídek Lindt TEDDY

Čokoládový medvídek Lindt TEDDY je jedním z nejpopulárnějších dárků pro děti. Klasické balení v podobě zlatého staniolu se srdíčkem na stužce podněcuje chuť a vybízí dítě co nejdříve zkontrolovat, co má méďa uvnitř. Už jen chvilička dělí vaši ratolest od sladkého potěšení, na které už tak dlouho čeká. Dopřejte svému dítěti čokoládové potěšení v láskyplné podobě.

Chutné sady s medvídkem Lindt TEDDY

Sladkým vánočním dárkem pro děti nejsou jen medvídci Lindt TEDDY – toto roztomilé zvířátko je k dispozici v různých sadách a velikostech. Co byste řekli na velkého medvídka Lindt TEDDY s různými příchutěmi? Nebo dáte přednost sadě s pralinkami? Dárková sada k Vánocům je skvělý dárek pro nejmenší, který během chviličky znovu vyloudí na tváři dítěte radostný úsměv.

Nejvyšší kvalita surovin

Jedinečný medvídek Lindt TEDDY se vyrábí v souladu s těmi nejvyššími kvalitativními standardy značky. Všechny ingredience jsou velmi pečlivě vybírány a receptury velmi přísně střeženy a dodržovány. Nelze zapomenout ani na překrásné obaly, díky nimž bude dárekVánocům nebo při jiné příležitosti skvěle vypadat už z dálky.