Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládový Zlatý medvídek TEDDY

Zlatí medvídci TEDDIES jsou perfektní vánoční pochoutkou pro tuto sezónu. Tyto rozkošné postavičky medvědů z lahodné čokolády Lindt jsou vánočním potěšením, které si každý zamiluje. Zlatý medvídek TEDDY od Lindt je k dispozici v řadě velikostí a variací, takže si můžete najít vánoční dárek pro každého.

Rodinka Zlatých Medvídků TEDDY - sleva 25%

Rodinka Zlatých Medvídků TEDDY - sleva 25%

Medvídek Lindt TEDDY je dlouho očekávaný host u vánočního stolu

Medvídci Lindt TEDDY jsou úhledně zabalení medvídci z té nejlepší švýcarské čokolády. Se svým roztomilým vzhledem a jedinečnou chutí obšťastňují děti všude na světě už po celá léta.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Sladcí medvídci Lindt TEDDY

Medvídci Lindt TEDDY jsou vyrobeny z vysoce kvalitní švýcarské čokolády. Je to skvělý dárek k Vánocům pro děti i dospělé s dětskou duší, ale hodí se i při jiných příležitostech. V nabídce najdete různé sady s oblíbeným medvídkem Lindt TEDDY – podle přání, ale hlavně pro potěšení a radost těch nejmenších... nebo těch největších romantiků.

Proč jsou čokoládoví medvídci Lindt TEDDY skvělým dárkem?
- Obsahují vysoce kvalitní čokoládu Lindt
- Méďa ve zlatém staniolu a se srdíčkem na stužce je prostě krásným dárkem z lásky
- V nabídce jsou krásné sady plné chutných laskomin
- Všechno je vyrobené jen z pečlivě vybraných surovin

Čokoládový medvídek Lindt TEDDY

Čokoládový medvídek Lindt TEDDY je jedním z nejpopulárnějších dárků pro děti. Klasické balení v podobě zlatého staniolu se srdíčkem na stužce podněcuje chuť a vybízí dítě co nejdříve zkontrolovat, co má méďa uvnitř. Už jen chvilička dělí vaši ratolest od sladkého potěšení, na které už tak dlouho čeká. Dopřejte svému dítěti čokoládové potěšení v láskyplné podobě.

Chutné sady s medvídkem Lindt TEDDY

Sladkým vánočním dárkem pro děti nejsou jen medvídci Lindt TEDDY – toto roztomilé zvířátko je k dispozici v různých sadách a velikostech. Co byste řekli na velkého medvídka Lindt TEDDY s různými příchutěmi? Nebo dáte přednost sadě s pralinkami? Dárková sada k Vánocům je skvělý dárek pro nejmenší, který během chviličky znovu vyloudí na tváři dítěte radostný úsměv.

Nejvyšší kvalita surovin

Jedinečný medvídek Lindt TEDDY se vyrábí v souladu s těmi nejvyššími kvalitativními standardy značky. Všechny ingredience jsou velmi pečlivě vybírány a receptury velmi přísně střeženy a dodržovány. Nelze zapomenout ani na překrásné obaly, díky nimž bude dárekVánocům nebo při jiné příležitosti skvěle vypadat už z dálky.