Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sladký Den matek!

Sladký Den matek!

Sladký Den matek!
LINDOR 200 g a 337 g se slevou 25 %

Čokoládové dárky ke Dni matek

Darujte sladké překvapení od Lindt té nejlepší z maminek. Jedinečné dárkové sady, sametové pralinky LINDOR a krabičky plné lahodné čokolády udělají Den matek něčím zvlástním.

56 položek

na stránce

56 výsledků

Hodně čokolády ke Dni matek

Pralinky LINDOR, které se rozplývají v ústech nebo krabičky plné čokolády, dokonale propracované v každém detailu – obojí je perfektním dárkem ke Dni matek. Existuje sladší způsob, jak říct „miluji tě“, než darovat krabičku oblíbených pralinek LINDOR nebo sadu pralinek PICK & MIX na váhu? Sametově jemná čokoláda Lindt jistě přinese spoustu radosti a nádherných okamžiků plných potěšení.

Dárkové sady plné čokolády pro maminku

Pokud přemýšlíte o překvapení pro svou maminku v podobě různých druhů čokolády (mléčná, bílá, tmavá nebo třeba plněná), pak zvažte objednání hotových dárkových sad zabalených v krásných obalech a převázaných ozdobnou stuhou. Uvnitř najdete naše čokoládové bestsellery, které vaší mamince jistě udělají velkou radost – pralinky LINDOR, tabulkové čokolády LES GRANDES, EXCELLENCE či CREATION nebo třeba sametově jemnou čokoládovou pomazánku plnou lískových oříšků. Vaše maminka si tak užije nejen klasickou čokoládu, ale může objevit i zcela nové chutě.

Dárek přímo od srdce - sladké bonboniéry

Elegantní a jedinečné uvnitř – pralinky Lindt lákají nejen svým propracovaným zpracováním, chutí té nejlepší švýcarské čokolády a rafinovanými recepturami, ale lahodí i oku jedinečným balením. Podívejte se, která bonboniéra vaši maminku osloví nejvíce – klasické švýcarské SWISS PREMIUM LUXURY SELECTION, nejpropracovanější HOCHFEIN nebo třeba nové balení pralinek Lindt Classic? Každá z nich se jistě bude hodit jako sladký dárek ke Dni matek. Nečekejte a objednejte si tu nejlepší čokoládu Lindt ještě dnes s doručením přímo k mamince.