Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

SLADKÝ TÝDEN ŽEN! - sleva 30% na dárkové sady končí:

Pralinky PICK & MIX
sleva 20%

SLADKÝ TÝDEN ŽEN!
-30% SLEVA NA DÁRKOVÉ BALÍČKY!

LOVE NIGHT SHOPPING
Sleva 30 % na dárkové balíčky

KOD: LOVE-LINDT
Pouze 29.01-31.01 od 16:00 do 9:00

PICK & MIX

Nemůžete se rozhodnout? S naší rozsáhlou řadou příchutí Pick & Mix si už nemusíte lámat hlavu! Naplňte si krabičku nebo pytlíček příchutěmi podle chuti, nebo tak obdarujte své nejbližší.

PICK & MIX

Nemůžete se rozhodnout? S naší rozsáhlou řadou příchutí Pick & Mix si už nemusíte lámat hlavu! Naplňte si krabičku nebo pytlíček příchutěmi podle chuti, nebo tak obdarujte své nejbližší.

Pralinky PICK & MIX
se slevou 20%

PICK & MIX Lindt

Proč je PICK & MIX skvělá volba? Máte možnost vytvořit si vlastní kolekci pralinek LINDOR. Poznáte sílu příchutí, které najdete jen v našich výrobcích. Můžete si vytvořit malou nebo velkou dárkovou sadu pro jakoukoli příležitost.CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky zdarma.

LOVE SHOPPING NIGHT - sleva 30% na dárkové sady začína:

28 položek

na stránce

28 výsledků

  1. Rodinka Lindt Zlatého Zajíčka se slevou 35%

    LINDOR 2+1 zdarma


    Doprava zdarma při objednávce od 399Kč

PICK & MIX – vytvořte si svou oblíbenou sadu pralinek LINDOR

Vytvořte si vlastní směs pralinek LINDOR ze sametové čokolády a lahodných náplní. Stačí rozkousnout křupavý čokoládový obal a náplň se krásně rozplyne na jazyku. Dopřejete si tento zážitek sami, nebo budete potěšení sdílet ještě s někým dalším?

Proč je PICK & MIX skvělá volba pro každého? Poskytuje možnost vytvořit si vlastní kolekci pralinek LINDOR. Nabízíme příchutě, které jinde nenajdete, a také množství malých a velkých dárkových sad pro každou příležitost.

PICK & MIX – vyberte si příchutě, které máte rádi

Pralinky LINDOR jsou sladkosti v každém ohledu jedinečné. Určitě má každý své oblíbené, kterými by se mohl celou dobu opájet. Sladké potěšení ve verzi PICK & MIX představuje více než 40 různých příchutí LINDOR a nejen to. Díky PICK & MIX si můžete nechat navážit své oblíbené pralinky a určit, kterých bude v balení více a kterých méně. Takto se můžete nechat ještě déle unášet tou nejlepší chutí svých milovaných pralinek.

Pralinky Lindt na váhu – unikátní náplň ukrytá v sametové čokoládě

Každá pralinka je malé umělecké dílo. Naší snahou je, aby vás jejich výjimečná chuť přímo okouzlila. Pralinky PICK & MIX jsou skvělou příležitostí, jak získat něčí srdce nebo přátelství. Můžete je kombinovat podle toho, co máte rádi vy nebo obdarovaná osoba. Vyberte si velikost sady, konkrétní obsah a počet bonbónů, a vytvořte svou vlastní, originální kolekci. V nabídce PICK & MIX samozřejmě najdete již hotové kolekce pro každou příležitost.

PICK & MIX pro váš mlsný jazýček nebo jako skvělý dárek

Co byste řekli romantické směsi pro dva? Nebo snad hledáte zvláštní sadu příchutí v jedinečném balení pro někoho blízkého? Chtěli byste krásnou sadu pralinek, která vyjádří víc než tisíc slov? Pralinky LINDOR PICK & MIX jsou nejen pestrým výběrem pečlivě komponovaných příchutí, ale také dokonalým dárkem pro každého milovníka čokolády. Podívejte se na všechny varianty PICK & MIX a dopřejte si lahodné potěšení!