Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Pouze v prodejnách Lindt

Jedinečné produkty dostupné pouze v našem internetovém obchodě. Zkuste nové příchutě!

Pouze v prodejnách Lindt

Jedinečné produkty dostupné pouze v našem internetovém obchodě. Zkuste nové příchutě!

Exkluzivní čokoláda Lindt

Nejkvalitnější pralinky a čokoláda přinášejí v každém soustu ty nejlepší chuťové zážitky. PodívePodívejte se na kompletní nabídku našich exkluzivních výrobků.CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky zdarma.

44 položek

na stránce

44 výsledků


 1. Tabulkové čokolády 3+1 zdarma

  JARNÍ ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL
  -30% sleva na vše!*
  Kód: ILove-Chocolate
  *Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

  Doprava zdarma od 399,-Kč
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200 g a 337 g -25%

Exkluzivní čokoláda Lindt

Ve společnosti Lindt fungujeme již téměř 200 let. Všechny produkty jsou založeny na tradičních recepturách a dokonalých surovinách. Některé naše čokolády a pralinky jsou však na ještě vyšší úrovni a poskytují vám chuťové zážitky, které nemají obdobu. A právě těmto výrobkům říkáme exkluzivní čokolády".

Proč stojí za to zvolit si exkluzivní čokoládu?
- Přinese vám ten nejlepší chuťový zážitek s každým soustem
- Propracované balení obohatí každou slavnostní příležitost
- Skvěle se hodí jako dárek pro blízkého člověka
- Nabízí tradiční i velmi originální kombinace ingrediencí

Exkluzivní čokolády Lindt

Jedinečná čokoláda Lindt rozhodně stojí za ochutnání. Přestože všechny výrobky Lindt vyrábíme z pečlivě vybraných surovin, čokolády Exclusive si přece jen zaslouží zvláštní zmínku. Jemná mléčná čokoláda nebo jiné druhy čokolády se rozplývají v ústech a zaručují skvělý zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Dopřejte si potěšení nejvyšší úrovně

Čokoláda se už léta považuje za vhodný dárek pro blízkého člověk, ale díky exkluzivním čokoládám a pralinkám Lindt může tento typ dárku získat zcela nový význam. Elegantní a estetické balení již od prvního pohledu navodí pocit výjimečnosti, který se ve vás prohlubuje s každým soustem. Každý kousek čokolády nebo pralinky je jedinečnou cestou do krajiny okouzlujících chutí, do které se zamilujete na první zakousnutí.

Pečlivý výběr surovin

V čem tkví tajemství exkluzivních čokolád a pralinek Lindt? Vlastně to není žádné tajemství... Pečlivý výběr ingrediencí té nejvyšší kvality, originální a osvědčené receptury a náruživost našich Maîtres Chocolatiers je přímo „receptem na úspěch". Podívejte se na všechny výrobky z nejkvalitnější čokolády s těmi nejlepšími příchutěmi.