Veganské novinky
se slevou 30 %

Vegánska čokoláda
2+1 zdarma

Veganská čokoláda

Objevte naši nabídku veganské čokolády od Mistrů čoklády LINDT. Vytvořili ji tak, aby si i příznivci rostlinné stravy mohli vychutnat chuť luxusní švýcarské čokolády Lindt.

Veganská čokoláda

Dopřejte si veganskou čokoládovou revoluci: Objevte značku CLASSIC RECIPE od Lindt. U nás najdete výběr vynikajících veganských čokolád, které jsme vytvořili tak, aby změnily váš pohled na čokoládu. Pochutnejte si na příchutích jako Lískový oříšek, Slaný karamel či Vegan Smooth – to vše naprosto neodolatelné a bez použití krutosti.

CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky zdarma.

6 položek

na stránce

6 výsledků

Objevte vynikající veganskou čokoládu CLASSIC RECIPE od Lindt

Probuďte v sobě požitkáře a užijte si nadčasovou chuť lískových oříšků s veganskou čokoládou Lindt CLASSIC RECIPE. Tato sametově jemná delikátní pochoutka, plná lískových oříšků, je vyrobena s nejvyšší pečlivostí. Užijte si čokoládu na veganský způsob!

Neodolatelné veganské příchutě: Lískový oříšek, Slaný karamel a Vegan Smooth

Perfektní sladký dárek pro vegany. Hledáte ideální veganský sladký dárek? Už nehledejte! Lindt CLASSIC RECIPE představuje trio božských příchutí veganské čokolády – Lískový oříšek, Slaný karamel a Vegan Smooth. Pochutnejte si nebo překvapte své blízké! Tato etická pochoutka je šetrná k planetě i k vašim chuťovým pohárkům.

Čisté potěšení z každého kousku veganské čokolády

Zažijte chvilku blaženosti s čokoládou Lindt CLASSIC RECIPE Vegan Smooth. Tato luxusní čokoláda zachovává výtečnou chuť tradičních receptů Lindt a přitom je zcela veganská. Užijte si jemné krémové tóny, na které nezapomenete.