Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Bílá čokoláda

Vznešená, krémová bílá čokoláda s nádechem vanilky, která se rozpustí ve Vašich ústech. Objevte jedinečný výběr těch nejchutnějších produktů z bílé čokolády, které jsou ideální pro hýčkání sebe i ostatních.

Bílá čokoláda Lindt

Bílá čokoláda má mnoho milovníků – je opravdovou vzácností, která poskytuje velké potěšeníCHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky.

16 položek

na stránce

16 výsledků


 1. Sladké dárky ke Dni otců -20%

  SLADKÝ VÍKEND!
  Sleva 30% na vše!*
  *Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi


  PICK & MIX -30%

  Doprava zdarma od 399,-Kč
  KÓD: FREE_LOVE

  EXCELLENCE -25%

  LINDOR 200 g a 337 g -25%

Bílá čokoláda Lindt – jiná než všechny ostatní

Bílá čokoláda Lindt je spojení jedinečné vůně, vznešené krémové chuti a nadpozemského potěšení. Stačí jen kousíček, abyste ocenili její výjimečný charakter.

Čím je bílá čokoláda Lindt charakteristická? Bohatou krémovou chutí sametové čokolády a dalších pečlivě vybraných přísad. Můžete si pochutnat na lahodných pralinkách, které nabízíme pro každou příležitost.

Výjimečná bílá čokoláda Lindt

Kvalitní bílá čokoláda se vyrábí z kakaového másla, které tvoří přibližně polovinu objemu kakaového bobu. Je to tedy čokoláda, protože je z kakaa. Barva se může lišit od smetanové až po jemně okrovou, ale skutečně bílá vlastně nikdy není. Je to jen jednoduché odlišení od čokolády, která kromě kakaového másla obsahuje také kakaový prášek hnědé barvy. Naši mistři čokolatiéři do ní vkládají všechny své odborné a kreativní schopnosti, aby pro vás vytvořili skutečně výjimečnou chuť z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

 Bílá čokoláda – sladký dárek

Bílá čokoláda jako dárek? Určitě znáte mnoho jejích ctitelů, kteří nejdychtivěji sahají právě po  sametově krémové chuti Lindt. Tabulky bílé čokolády z těch nejlepších surovin jsou dokonalým dárkem, který vyjádří vděčnost i náklonnost. A uplatní se také jako velmi příjemný doplněk k jinému dárku. Bílá čokoláda v podobě pralinek ukrytých v elegantním obalu se v ústech jen rozplývá. Vyberte si gramáž a dopřejte sobě i svým přátelům trocha potěšení. A nemusí jít přímo o něčí oslavu. Malým svátkem bude každičké sousto.

Bílá čokoláda Lindt v neopakovatelných příchutích

Bílá čokoláda Lindt překvapí svou neobyčejně krémovou chutí a hedvábnou konzistencí. Abychom však ještě lépe vyhověli vašemu vkusu a nárokům vašich chuťových pohárků, v obchodě Lindt najdete jedinečné kombinace té nejlepší čokolády, pečlivě vybraných přísad a sametové náplně. Co byste řekli na bílou čokoládu s nádechem vanilky? Nebo snad dáváte přednost bílé čokoládě s křupavoučkými mandlemi? Nevšední chuťové zážitky vám zajistí také pralinky z klasické bílé čokolády nebo s osvěžující ovocnou náplní – citrusovou, jahodovou či mangovou. Podívejte se také na neobvyklé kombinace, jako třeba bílá čokoláda s čajem matcha nebo s příchutí italského dezertu stracciatella. Dopřejte si trochu potěšení a vyzkoušejte aspoň několik příchutí!

 

Obchod Lindt

Ve společnosti Lindt fungujeme již téměř 200 let. Všechny produkty jsou založeny na tradičních recepturách a dokonalých surovinách. Některé naše čokolády a pralinky jsou však na ještě vyšší úrovni a poskytují vám chuťové zážitky, které nemají obdobu. A právě těmto výrobkům říkáme exkluzivní čokolády".

Proč stojí za to zvolit si exkluzivní čokoládu?
- Přinese vám ten nejlepší chuťový zážitek s každým soustem
- Propracované balení obohatí každou slavnostní příležitost
- Skvěle se hodí jako dárek pro blízkého člověka
- Nabízí tradiční i velmi originální kombinace ingrediencí

Exkluzivní čokolády Lindt

Jedinečná čokoláda Lindt rozhodně stojí za ochutnání. Přestože všechny výrobky Lindt vyrábíme z pečlivě vybraných surovin, čokolády Exclusive si přece jen zaslouží zvláštní zmínku. Jemná mléčná čokoláda nebo jiné druhy čokolády se rozplývají v ústech a zaručují skvělý zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Dopřejte si potěšení nejvyšší úrovně

Čokoláda se už léta považuje za vhodný dárek pro blízkého člověk, ale díky exkluzivním čokoládám a pralinkám Lindt může tento typ dárku získat zcela nový význam. Elegantní a estetické balení již od prvního pohledu navodí pocit výjimečnosti, který se ve vás prohlubuje s každým soustem. Každý kousek čokolády nebo pralinky je jedinečnou cestou do krajiny okouzlujících chutí, do které se zamilujete na první zakousnutí.

Pečlivý výběr surovin

V čem tkví tajemství exkluzivních čokolád a pralinek Lindt? Vlastně to není žádné tajemství... Pečlivý výběr ingrediencí té nejvyšší kvality, originální a osvědčené receptury a náruživost našich Maîtres Chocolatiers je přímo „receptem na úspěch". Podívejte se na všechny výrobky z nejkvalitnější čokolády s těmi nejlepšími příchutěmi.