Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Velký čokoládový velikonoční zajíček

Pokud hledáte velkého čokoládového velikonočního zajíčka bez náplně, zkuste vynikající kolekci ZLATÝ ZAJÍČEK značky Lindt. Vychutnejte si spolu s blízkými kouzlo pravých Velikonoc a rozbalte dobře známou zlatou fólii, pod kterou se ukrývá naše prvotřídní jemná čokoláda.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

LIBERO CONSEQUAT

Co by to bylo za oslavu, kdyby na ní chyběl ZLATÝ ZAJÍČEK Lindt se svou precizně vyrobenou čokoládou s jedinečnou chutí. Vyberte si oblíbenou variantu našeho ZLATÉHO ZAJÍČKA, od klasického velkého velikonočního zajíčka z mléčné čokolády až po krémového velkého velikonočního zajíčka z bílé čokolády. Nebo sáhněte po velkém čokoládovém velikonočním zajíčkovi z hořké čokolády a dopřejte si plnější chuť. Darujte čokoládu Lindt a vytvořte si veselé vzpomínky na to, na čem o Velikonocích opravdu záleží. Vybírat můžete z celé kolekce ZLATÝ ZAJÍČEK.

NAŠE BESTSELLERY

A k tomu přidejte pár pralinek LINDOR.

Náš ZLATÝ ZAJÍČEK krásně ozdobí každou velikonoční tabuli, zejména když k němu doplníte ještě pár čokoládových pralinek. Vytvořte si vlastní mix ještě dnes.

OBJEVTE PICK & MIX