Dárky pro děti

Zpátky do školy!
Sleva 20% na balíčky sladkých pralinek

Dárky pro děti
se slevou až do -30%

Dárky pro děti

Dárky pro děti

Čokoládové dárky pro děti

Vyberte si z kouzelné nabídky čokolád Lindt a věnujte sladký dárek ke Dni dětí, narozeninám nebo jen tak! Barevné, veselé balení a chuť té nejjemnější švýcarské čokolády okouzlí i ty nejmenší děti. Čekají na vás balíčky DINO a UNICORN se sladkými pralinkami PICK&MIX v různých příchutích

CHLAZENÁ ZÁSILKA V LÉTĚ
Pokud venkovní teplota přesáhne 25°C, ke každé objednávce přidáváme chladicí sáčky zdarma.

17 položek

na stránce

17 výsledků

Dárkové sady pro děti

Barevné dárkové balíčky čokolád odhalí těm nejmenším svět plný sladkých potěšení. Jsou perfektní když se chcete rozloučit se školním rokem (nebo ho přivítat). Díky obalům, které hýří barvami a pečlivě vybraným pralinkám a čokoládám, si podmaní srdce malých i velkých. Baleno v barevných kornoutech nebo elegantních krabičkách – existuje mnoho způsobů, jak může vypadat jedinečný dárek pro příležitost, kterou si vyberete. Uvnitř čekají barevné deštníky, různé druhy pralinek LINDOR a další lahodné produkty. Sladká chuť dětství – to je sametově jemná švýcarská čokoláda.

Pralinky PICK & MIX na váhu

Začátek nebo konec školního roku? Den dětí? Nebo snad sladké překvapení? Namalujte duhu jednou z 20 příchutí pralinek Lindor. Věděli jste, že každá příchuť má jinou barvu obalu? Snadno si tak vytvoříte jedinečně barevnou sadu neodolatelně jemných pralinek, která potěší všechny vaše smysly krásným obalem a lahodnou chutí. Vaši nejmenší budou mít radost z každé příchuti v balíčku. V našem e-shopu najdete také hotové sady PICK & MIX o hmotnosti od 0,5 kg do 2 kg, v kovových plechovkách nebo jednoduše zabalené v plastovém sáčku.