Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sladké dárky ke Dni otců
-20%

Den otců s Lindt

Čokolády ke Dni otců

Prohlédněte si všechny naše čokolády ke Dni otců a dopřejte tatínkovi v tento sváteční den chvilku pro sebe s něčím opravdu lahodným. Náš široký výběr dárkových balení čokolády ke Dni otců potěší mlsné jazýčky všech tatínků, kteří milují čokoládu. Podívat se ale můžete i na naše dárky ke Dni otců z hořké čokolády, které díky své plnější chuti nabídnou doslova hříšné pokušení.

60 položek

na stránce

60 výsledků

 1. LINDOR 3+1 zdarma

  -30% Měsíc pečení s Lindt!

  SLADKÝ VÍKEND!
  Sleva 30% na vše!*
  *Slevu nelze kombinovat s ostatními akcemi

  Sladké dárky pro maminku -20%


  Doprava zdarma při objednávce od 399Kč

LIBERO CONSEQUAT

Nemusíte vždycky dávat jen hrnek s nápisem ani vtipné ponožky. Sáhněte po elegantních baleních prvotřídní čokolády Lindt a uvidíte, že tatínek na tento den jen tak nezapomene. Díky krásnému balení a lahodné chuti kvalitních čokoládových dárků ke Dni otců dáte jasně najevo, jak moc si táty vážíte a co pro vás znamená. Podělte se s tatínkem o něco sladkého na zub a připomeňte si, jak krásný vztah spolu máte.

NAŠE BESTSELLERY

Vytvořte tátovi vlastní bonboniéru ke Dni otců

Prozkoumejte všechny naše lahodné příchutě pralinek LINDOR a vytvořte si vlastní dárkové balení. I táta si přece zaslouží na Den otců chvilku sladkého potěšení.

OBJEVTE PICK & MIX