Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokolády k výročí

Připomeňte si své výročí lahodnou pochoutkou z naší prvotřídní kolekce čokolád k výročí. Ať už slavíte první výročí, nebo nějakou významnou událost, našimi čokoládovými dárky k výročí krásně vyjádříte svou náklonost a ještě více podtrhnete výjimečnost tohoto okamžiku.

6 položek

na stránce

6 výsledků

LIBERO CONSEQUAT

Potěšte svou drahou polovičku naší elegantní dárkovou bonboniérou k výročí plnou těch nejlepších prémiových čokolád nebo vyzkoušejte naše neodolatelné pralinky, co se doslova rozplývají na jazyku. Můžete si dokonce vybrat barvu obalu pralinek podle délky vašeho výročí (červená mléčná čokoláda pro rubínovou svatbu, bílá čokoláda pro zlatou svatbu a modrá tmavá čokoláda pro safírovou svatbu). Vychutnejte si jedinečnou chuť a rafinovanost čokolády Lindt, na kterou vám zbude krásná vzpomínka. Prohlédněte si kompletní nabídku.

OUR BESTSELLERS IN GIFTS

Elevate Your Celebration with Blissful Treats

Podtrhněte kouzlo oslavy s báječnými pochoutkami

Prozkoumejte všechny naše lahodné příchutě a navybírejte si vlastní balení pralinek LINDOR. Váš dárek k výročí tak dostane krásně osobní nádech. Objevte Pick & Mix.

PŘEJÍT K VÝBĚRU