Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládové svatební dárky

Oslavte nejšťastnější den svého života s naší nabídkou čokoládových svatebních dárků. Naše prémiové čokolády a čokoládové dárkové bonboniéry ke svatbě jsou připravovány s tou největší pečlivostí a hostům tak připraví příjemné překvapení. Díky elegantnímu obalu se skvěle hodí jako svatební výslužka.

9 položek

na stránce

9 výsledků

  1. Dokonalá svatební výslužka

    Ozdobte svatební stůl našimi krásně zabalenými čokoládovými svatebními dárky a udělejte hostům radost, když k němu usednou.

LIBERO CONSEQUAT

Naše svatební čokoládové dárky pro hosty zahrnují vše od lahodných pralinek až po osobité výtvory. Na vaše blízké tak udělají hezký dojem a podtrhnou slavnostní okamžik, na který budou všichni rádi vzpomínat. Využijte je při ladění zasedacího pořádku na slavnostní tabuli, jako svatební výslužku nebo speciální dárek pro družičky a ženichovu družbu. Prozkoumejte kompletní nabídku.

NAŠE BESTSELLERY

Vyberte hostům oblíbené produkty

Nachystejte hostům výslužku na míru a objednejte si balení pralinek LINDOR, u kterých jim navybíráte oblíbené příchutě. Objednejte si Pick & Mix ještě dnes.

PŘEJÍT K VÝBĚRU