Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Čokoládové dárky pro učitele

Čokoláda je tím pravým dárkem pro učitele vašeho dítěte. Náš pečlivý výběr čokoládových dárků nabízí vynikající dobroty, které učitelům osladí den. Každý kousek je lahodným projevem vděčnosti – od čokoládových pralinek rozplývajících se na jazyku až po prémiové dárkové balení.

7 položek

na stránce

7 výsledků

  1. Zpříjemněte učitelům den

    K čokoládovému dárku můžete přidat i domácí pečivo podle svého výběru a ještě tak umocnit překvapení. Prohlédněte si všechny naše lahodné recepty.

LIBERO CONSEQUAT

Ukažte pedagogům, že si jich vážíte naší prvotřídní čokoládou vyrobenou švýcarskými mistry čokolády Lindt. Ať už se blíží prázdniny, týden uznání učitelů nebo konec školního roku, s našimi čokoládovými dárky pro učitele vyjádříte svůj upřímný dík a uděláte učitelům velkou radost. Prozkoumejte naši nabídku.

NAŠE BESTSELLERY

I učitelé si zaslouží chvilku blaženosti

I učitelé si zaslouží chvilku blaženosti

Dodejte dárku pro učitele trochu osobitosti a navybírejte jim vlastnoručně pralinky LINDOR, které se rozplývají na jazyku. Vyzkoušejte Pick & Mix ještě dnes.

KOUPIT PICK & MIX