Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Rozplyňte se v blahu čokolády

LINDOR je stvořen pro čas odpočinku. Vklouzněte do momentu jen pro Vás samotné při zakousnutí se do jemné pevné vrstvy pralinky LINDOR.

Uvolněte se a nechte zastavit čas při zaslouženém odpočinku.

Při prolomení pevné čokoládové vrstvy pralinky LINDORse začne krémový střed rozplývat ve Vašich ústech, stejně jako Vy samotní. Vaše smysly budou obklopené jemnou rozplývající se čokoládou a utěšující chutí pralinky LINDOR, pečlivě stvořenou samotnými Mistry čokolády Lindt..

Nechte se inspirovat blaženými momenty LINDOR

Bowl of Lindor with a book.

Zachumlejte se s oblíbenou knihou

Oblékněte si nejpohodlnější oblečení a usaďte se na pohovce. Vezměte si knihu vtahující svým dějem a plnou hrst pralinek LINDOR. Nechte se unést lahodností kvalitní literatury a sametové čokolády. Čisté blaho.

Pusťte si Váš oblíbený film

Na co máte náladu? Kýčovitá romance z osmdesátek? Dojemná romantická komedie? Nebo horor, před kterým se budete potřebovat schovávat?  Nastavte si scénu pomocí zhasnutých nebo ztlumených světel a usaďte se s hrstkou pralinek LINDOR pro přidané pohodlí. Lepší než sebelepší občerstvení v kině.

Bowl of Lindor with cheese and wine.
Bowl of Lindor with at-home spa treatments.

Dopřejte si lázeňský den z pohodlí domova

Budete potřebovat: pleťovou masku, přesnou ruku pro lakování nehtů a jedno balení utěšujících pralinek LINDOR. Vychutnejte si luxusní, rozplývající čokoládu LINDOR plnou blaha v průběhu péče o sebe samotné.

Vytvořte si ulidňující rituál

Měli jste dlouhý den? Hodně práce? Teprve jste konečně uložili děti ke spánku? Je zde mnoho důvodů, proč si zasloužíte chvilku ticha na odpočinek a regeneraci. Spojte pralinky LINDOR s rituálem a vlastní uklidňující odpočinek. Vychutnejte si tyto blažené momenty o samotě. Zasloužíte si je za dobře odvedenou práci!

Calming cup of tea with Lindor.
Row of Lindor on a dinner party napkin and plate.

Oslavujte ve stylu

Oceňte významné příležitosti a pozvedněte slavnosti, rodinné či přátelské sešlosti s třpytem a kouzlem LINDOR. Rozmístěte je po stole, připněte je ke jmenovkám, nebo je nakupte do misky jako výzdobu stolu. Slibujeme, že si je Vaši hosté zamilují.

Create a calming ritual

Tajemství čistého blaha

Pevná vrstva jemné čokolády. Krémová a rozplývající se náplň. Není těžké pochopit, proč je LINDOR jedním z našich nejmilovanějších produktů napříč světem. Zjistěte od samotných Mistrů čokolády Lindt, co dělá pralinky LINDOR tak neodolatelně jemnými.

Dárek z lásky

Věnujte svým blízkým dar čistého blaha LINDOR pralinek. Vyjádřete tak  ‘děkuji’, ‘promiň’ nebo ‘Miluji Tě’ s dokonale se rozplývající čokoládou, kterou si zamilují. Nedarujete tak jen čokoládu, ale moment k vychutnání.

Jak se stvořil LINDOR

Věděli jste, že LINDORbyl původně v roce 1949 stvořen jako první krémová tabulka čokolády? Ikonické kulaté pralinky, které důvěrně známe dnes, se objevily v prodejních regálech až o 20 let později - a krátce na to zmizely. Zajímá Vás co se stalo?