Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.


Nápady na čokoládové dárky, které vám osladí velikonoční svátky

Velikonoce jsou pro milovníky čokolády vzrušujícím obdobím. Tento svátek je již dlouho spojen s obdarováváním blízkých lahodnými čokoládovými dobrotami a s přijímáním sladkých pamlsků od velikonočního zajíčka. I ti, kteří Velikonoce neslaví, si mohou v tomto období pochutnat na čokoládě.

Ve společnosti Lindt máme rozsáhlou nabídku lahodných pochoutek s velikonoční tematikou a spoustu nápadů na čokoládové dárky pro rodiny: od krémových vajíček z mléčné čokolády přes naše nejlepší čokoládové zajíčky až po zábavné recepty, jejichž přípravu zvládne každý.

Objevte naše nápady na luxusní velikonoční dárky, díky kterým bude tato čokoládou naplněná příležitost ještě výjimečnější – a lahodnější.


Nápady na dárky z velikonoční kolekce výrobků Lindt

V naší široké nabídce velikonočních dobrot najdete oblíbené velikonoční postavičky a symboly – včetně vajíček, beránků a zajíčků. Jak se však tyto symboly staly tak všeobecně uznávanými symboly tohoto svátku?

Pro většinu zemí spadají Velikonoce do jarního období a představují znovuzrození a obnovu. Období jehňátek, vajíček a rozkvětu jarních květin je spojováno se zrozením a probouzením jara.

Naproti tomu velikonoční zajíček má složitější historii, díky níž se vyvinul v moderní symbol Velikonoc. To nás přivádí k jednomu z našich nejcennějších dárků pro letošní svátky...

Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK

Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK

Klasická a oblíbená pochoutka - kolekce Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK, je v době Velikonoc velmi oblíbená a má velmi bohatou historii.

V klasické edici je hladká čokoláda Lindt zabalena do zlatého fóliového obalu s charakteristickou červenou stužkou - ale věděli jste, že máme k dispozici i jiné velikosti a příchutě, které vyhovují vašim preferencím i preferencím vašich blízkých? Od hořké po bílou čokoládu nebo oříškovou příchuť, náš větší zajíček Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK je dokonalou odměnou pro lovce velikonočních trofejí – a perfektním dárkem pro všechny.

Kromě toho je k dispozici také naše nabídka mini- ZLATÝ ZAJÍČEK jako malá, stejně neodolatelná pochoutka. Přidejte je do domácího čokoládového dárkového koše naplněného nejrůznějšími čokoládami Lindt – nebo je použijte při hledání velikonočních vajíček vedle dalších klasických velikonočních výrobků.

Čokoládová vajíčka

Velikonoce by samozřejmě nebyly úplné bez čokoládových vajíček. Ve společnosti Lindt máme k dispozici lahodnou řadu vajíček v různých velikostech.

Dospělí i děti si zamilují hladký, rozplývající se střed naší kolekce čokoládových vajíček Lindt LINDOR. Naše klasické lanýže jsme přetvořili do podoby čokoládových bonbonů ve tvaru vajíček, které se rozplývají v ústech. Najdete je v různých příchutích, včetně mléčné čokolády, hořké čokolády a hedvábného karamelu.

Čokoládová vajíčka

Velikonoční dárkové koše a balíčky

Velikonoční dárkové koše a balíčky

Pro milovníky rozmanitosti je ideálním velikonočním dárkem čokoládový dárkový koš nebo košík. Pokud se jedná o dárek pro dospělé, proč k němu nepřiložit láhev vína nebo jiného vhodného nápoje, která umocní čokoládový zážitek?

Rozmanitá velikonoční čokoláda Lindt se skvěle hodí do domácího dárkového koše – nebo si můžete vybrat z naší nabídky hotových čokoládových košů.

Čokoládové krabičky jsou skvělým velikonočním dárkem pro dospělé

Kdo by nebyl rád, když dostane jako dárek bonboniéru? Jsou ideální pro všechny příležitosti – narozeniny, Valentýn, Vánoce i nejčokoládovější událost ze všech, Velikonoce.

Naše čokoládové krabičky obsahují různé druhy čokolády s různými příchutěmi, které uspokojí všechny chuťové buňky. Vneste do svých Velikonoc nádech luxusu s prémiovou nabídkou Lindt, od lanýžů až po pralinky a vším mezi tím.

Dodejte dárkové krabici zvláštní a osobitý nádech díky balení s velikonočním motivem a barevnými stuhami, abyste své blízké překvapili, až si budou rozbalovat své čokoládové pochoutky!

Lindt Easter Gifts

RECEPTY

Pečivo s velikonoční tematikou

Pečivo s velikonoční tematikou je skvělým nápadem pro všechny, kteří chtějí letos vyzkoušet něco jiného nebo být kreativní při velikonočním obdarovávání. Pečení je také dobrý způsob, jak využít velikonoční čokoládu – pokud se vám ji nepodaří všechnu sníst dřív!

Vyzkoušejte některé z těchto lahodných nápadů:

Velikonoční hnízda z čokolády Lindt – skvělý způsob, jak prezentovat mini vajíčka LINDOR, čokoládová kuřátka Lindt nebo mléčné čokolády Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK. Jednoduše smíchejte 2 šálky mléčné čokolády Lindt SWISS CLASSIC se 3 šálky preclíkových tyčinek nebo oblíbených cereálií a poté dejte kopečky směsi na plech a vytvarujte z nich hnízda. Před naplněním vybranou velikonoční čokoládou nechte ztuhnout.
LINDOR vajíčkové nanuky – barevná a zábavná pochoutka, kterou můžete o Velikonocích obdarovat děti. Vše, co potřebujete, jsou vajíčka z mléčné čokolády LINDOR podle vlastního výběru, bílá čokoláda Lindt SWISS CLASSIC, tyčinky na lízátka, posyp a další ozdoby podle vlastního výběru. </626 Před obalením v rozpuštěné bílé čokoládě a zdobením opatrně vložte do poloviny každého vajíčka tyčinku na lízátko. Než si na nich pochutnáte, postavte je ve sklenici na výšku, aby ztuhly.
Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK poleva na dort – pokud hledáte něco, čím byste obdarovali své velikonoční hostitele nebo se o Velikonoční neděli podělili s přáteli a rodinou, dort vždy potěší davy. Dodejte svému vybranému dortu příchuť velikonočního kouzla díky naší polevě na dort Lindt ZLATÝ ZAJÍČEK. Nechte ho zabaleného, rozbaleného, nebo ho postříkejte jedlými třpytkami, abyste vytvořili dokonalý zákusek. Nebo zkuste použít našeho miniaturního ZLATÉHO ZAJÍČKA a čokoládová vajíčka a vytvořte nádhernou velikonoční kreaci.

Pokud vás všechny ty řeči o čokoládě přiměly začít s přípravami na velikonoční dárky, začněte tím, že si ještě dnes prohlédnete celou nabídku velikonoční čokolády Lindt – a objevte ten pravý dárek pro své nejbližší (a možná i lákavou pochoutku pro sebe).