Bulk Buying

Lindt EXCELLENCE Extra hořká čokoláda 99% kakaa 50g

Skladem

Ingredience z udržitelných zdrojů

Lindt Difference

Objevte Lindt

Objednejte online

Lindt EXCELLENCE 99% Cocoa přináší čokoládu s nejvyšším obsahem kakaa, která vám zprostředkuje opravdovou chuť a sílu výjimečných kakaových bobů. Pro nejsofistikovanější znalce čokolády. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Výživové údaje na 100g:

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota (Kj) 2433
Energetická hodnota (Kcal) 590
Tuky (g) 51
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 31
Sacharidy (g) 8
z toho cukry (g) 1
Bílkoviny (g) 15
Sůl (g) 0.06

Ingredience:

Ingredience: Kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, cukr. Obsah kakaové sušiny nejméně 99%.
Alergeny: Obsahuje sóju.Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů a dalších skořápkových plodů.

Tasting Notes

Deep dark colour, firm snap and a mesmerizing earthy aroma with notes of roasted coffee, dried plum and liquorice urges to discover more.

Truly intense flavour, full bodied cocoa notes and balanced sharpness melts slowly on the palate with delectable smoky and roasted flavours with hints of fruitiness.

The smallest amount of rich demerara sugar provides richness and depth without taking away from the intense cocoa flavour.

Aroma

Deep cocoa notes, roasted coffee, fruit and liquorice

Taste

Intense, length of palate and roasted flavours

From the Maitre

The deep dark colour of this stunning chocolate promises a big chocolate which Excellence 99% Cocoa delivers in spades. Boasting full chocolate intensity and a stunning length of palate, the flavour of Excellence 99% Cocoa stays with you on your palate just like a fine wine. This also makes a perfect companion to a smokey single malt whiskey.

Z udržitelných zdrojů

Od kakového bobu k čokoládě

Tak tenká a intenzivní

Čokoláda & Víno

Jak jinak obohatit kvalitní degustaci vína než s diamantem čokolády v kombinaci se sklenkou Vašeho nejoblíbenějšího vína, ať už červeného, či bílého? Naše čokoláda podpoří všechny bohaté vinné momenty a odhalí tak nepředvídatelné chutě. 

Čokoláda & Čaj

Existuje pouze pár větších slastí než je vychutnávání si šálku čaje s diamantem čokolády. Při příští přípravě Vaší nejoblíbenější čajové směsi, zvolte čokoládu k vzájemnému propojení a proměňte tento sladký požitek v ještě sladší.

Čokoláda & Káva

Dva největší přírodní stimulanty. Káva a čokoláda se kombinují k dosažení nových chuťových profilů, které probudí všechny smysly. Máme čokoládové tabulky ke spárování s celou řadou káv, od silného espressa k mléčnému latté.
Showstopping chocolate cake.

Milované recepty

Conching machine with dark chocolate.

Vše spočívá v konšování

Master Chocolatiers at work.

Rady a triky od samotných Mistrů čokolády

Sledujte nás @LindtCZ_SK na Instagramu #LindtExcellence

5
Search engine powered by ElasticSuite