Bulk Buying

Lindt EXCELLENCE Extra hořká čokoláda 78% 100g

Skladem
100g net - 79,90 Kč / 100 g

Ingredience z udržitelných zdrojů

Lindt Difference

Objevte Lindt

Objednejte online

Díky luxusní tabulkové čokoládě Lindt se i všední den promění v dokonalý smyslový zážitek. Lindt EXCELLENCE 78% je vyvážená hořká čokoláda s delikátní vůní a lahodnou středně výraznou kakaovou chutí. Má intenzivní kakaové aroma s jemnými ovocnými a květinovými podtóny a lehkým dotekem přírodní vanilky a významně se tak odlišuje od 70% a 85% čokolád. Vyzkoušet je potřeba všechny. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Nutriční hodnoty:

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota (Kj) 2384
Energetická hodnota (Kcal) 576
Tuky (g) 46
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 29
Sacharidy (g) 24
z toho cukry (g) 17
Bílkoviny (g) 10
Sůl (g) 0.05

Ingredience:

Ingredience: Kakaová hmota, kakaové máslo, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bezvodý mléčný tuk. Obsah kakaové sušiny nejméně 78%.
Alergeny:

Může obsahovat stopy lískových ořechů, mandlí, jiných mléčných složek, sóji a dalších skořápkových plodů.

Cocoa Solids %:

Obsah kakaové sušiny nejméně 78%.

Chuťové tóny

Bohatá a chuťově plná Lindt Excellence 78% přináší balanc čertvých kakaových bobů a krémového rozplynutí, které odhalí květinové a karamelové tóny.

Lindt Excellence 78% je mistrovsky vyváženým požitkem hořké čokolády s tuhým křupnutím a krémovou rozplývavostí. Velmi lákavá díky bohatému obsahu kakaa vyzdviženého v luxusní přírodní vanilce a karamelu. Mistrovsky vyvážená. Tato čokoláda podporuje pevné křupnutí a lákavě bohatý obsah kakaa s tóny prémiové vanilky a karamelu. Objevte výraznou, avšak vyváženou kakaovou chuť s jemným květinovým a karamelovým podtónem ukrytým v přírodní vanilce. V momentu se Vám rozpustí na jazyku. Sofistikovaný zážitek pro skutečné znalce.

Aroma

Bohaté a intenzivní kakao s podtóny karamelu.

Chuť

Vyvážená avšak výrazná, krémová s delikátními květovými podtóny.

From the Maitre

Exkluzivní hořká čokoláda s bohatou a intenzivní chutí kakaových bobů. Dodatek pouhého doteku mléka vyzdvihuje všechny dosavadní vlastnosti a krémovitost, která je velmi vzácná pro vysokoprocentní hořké čokolády. Unikátní vysokoprocentní hořká čokoláda.

Párování s Excellence 78%

Lindt Excellence 78% chocolate pairing with English Breakfast tea

černý čaj English Breakfast

Lindt Excellence 78% chocolate pairing with Cappuccino

Cappuccino

Z udržitelných zdrojů

Od kakového bobu k čokoládě

Tak tenká a intenzivní

Čokoláda & Víno

Jak jinak obohatit kvalitní degustaci vína než s diamantem čokolády v kombinaci se sklenkou Vašeho nejoblíbenějšího vína, ať už červeného, či bílého? Naše čokoláda podpoří všechny bohaté vinné momenty a odhalí tak nepředvídatelné chutě. 

Čokoláda & Čaj

Existuje pouze pár větších slastí než je vychutnávání si šálku čaje s diamantem čokolády. Při příští přípravě Vaší nejoblíbenější čajové směsi, zvolte čokoládu k vzájemnému propojení a proměňte tento sladký požitek v ještě sladší.

Čokoláda & Káva

Dva největší přírodní stimulanty. Káva a čokoláda se kombinují k dosažení nových chuťových profilů, které probudí všechny smysly. Máme čokoládové tabulky ke spárování s celou řadou káv, od silného espressa k mléčnému latté.
Showstopping chocolate cake.

Milované recepty

Conching machine with dark chocolate.

Vše spočívá v konšování

Master Chocolatiers at work.

Rady a triky od samotných Mistrů čokolády

Sledujte nás @LindtCZ_SK na Instagramu #LindtExcellence

5