Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 200g

189,90 Kč

LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 200g

LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 200g

189,90 Kč
Skladem
200g net - 94,95 Kč / 100 g
obsahuje 12% DPH
Nakupovat ve velkém? a dozvíte se více

Jste firemním zákazníkem a potřebujete větší množství našich produktů? Žádný problém, náš zákaznický servisVám rád osobně pomůže.

Náš firemní zákaznícký servis je vám k dispozici pro větší množství, osobné poradenství a individualizované nabídky. Můžete nás kontaktovat na +420 778 782 745 anebo přes kmaskova@lindt.com.

Pralinky z mléčné čokolády značky Lindt. Dopřejte si jedny ze světově nejoblíbenějších pralinek Lindor Milk z lahodné mléčné čokolády Lindt s neodolatelně jemnou čokoládovou náplní. To pravé, když si chcete dopřát chvilku pro sebe, vychutnat chvíle s přáteli nebo obdarovat své blízké. Tyto pralinky od nejlepších Mistrů čokolády Lindt jsou perfektním dárkem pro každého milovníka čokolády, včetně vás samotných. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Nutriční hodnoty:

Výživové údaje na 100g:
Energy (kJ) 2587
Energy (Kcal) 623
Bílkoviny (g) 5.0
Tuky (g) 47
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 34
Sacharidy (g) 44
z toho cukry (g) 42
Sůl (g) 0.17

Ingredience:

Ingredience:

cukr, rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, sušené odstředěné mléko, laktóza, bezvodý mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aromata.

Alergeny:

Může obsahovat stopy lískových ořechů a dalších skořápkových plodů

Cocoa Solids %:

Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 32%. Obsah mléčné sušiny nejméně 21%.