Bulk Buying

Jste firemním zákazníkem a potřebujete větší množství našich produktů? Žádný problém, náš zákaznický servisVám rád osobně pomůže.

Náš firemní zákaznícký servis je vám k dispozici pro větší množství, osobné poradenství a individualizované nabídky. Můžete nás kontaktovat na +420 778 782 745 anebo přes kmaskova@lindt.com.

Adventní kalendář Zlatý Medvídek TEDDY, 253g

639,90 Kč

Adventní kalendář Zlatý Medvídek TEDDY, 253g

Adventní kalendář Zlatý Medvídek TEDDY, 253g

639,90 Kč
Skladem
253g net - 252,92 Kč / 100 g
obsahuje 15% DPH
Obrovský a stejně tak ohromně vynikající. V každém okénku na Vás čeká jiný kousek těch nejoblíbenějších dezertů Lindt. Může to být pralinka LINDOR? Můžou to být i další zákazniký milované pralinky z výběru Pick & Mix. Nebo jsou tam i úplné novinky, které si jinak ani nekoupíte? Musíte koupit a s blížícími se Vánoci postupně odhalovat ukryté tajemství.slouží každý.

Nutriční hodnoty:

Výživové údaje na 100g:
Energy (kJ) 2464
Energy (Kcal) 592
Fat(g) 39
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 20
Sacharidy (g) 51
z toho cukry (g) 48
Bílkoviny (g) 7,5
Sůl (g) 0,17

Ingredience:

Ingredience:

Cukr, kakaové máslo, jádra lískových ořechů, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový a palmový v různém poměru), laktóza, sušené odstředěné mléko, dextróza, bezvodý mléčný tuk, mandle, emulgátory: sójový a slunečnicový lecitin, strouhaný kokos, sušené kokosové mléko, sušená smetana, extrakt z ječného sladu, pšeničná mouka, aromata, vaječný bílek, přírodní aromata, meruňkové jádra, jedlá sůl, sirup z invertního cukru, přírodní vanilkové aroma, vanilkový extrakt.

Alergeny:

Obsahuje mléko, vejce, mandle, lískové ořechy, sóju a obiloviny. Může obsahovat stopy dalších skořápkových plodů.

Cocoa Solids %:

Mléčná čokoláda: Obsah kakaové sušiny nejméně 30%.