0

Excellence - Svět hořké čokolády

Excellence − Svět tmavé čokolády

Řada LINDT EXCELLENCE má dnes víc než třicet příchutí.

V roce 1989 tuto řadu vytvořil jeden z Mistrů čokolády LINDT. Inspirován svými cestami po světě a láskou k vybranému jídlu se pustil do experimentování s různými druhy kakaových bobů, poměry kakaa a kombinacemi kakaového másla a cukru. Použil nejkvalitnější kakaové boby z Ekvádoru, Madagaskaru, Ghany a karibských ostrovů a vytvořil tabulku se 70% obsahem kakaa. Její chuť byla jemná a intenzivní a textura tak dokonalá, že jsme ji pojmenovali LINDT EXCELLENCE. Název hodný tabulky s tím nejlepším, co může prémiová čokoláda nabídnout.

Od té doby mají všechny tabulky LINDT EXCELLENCE stejně vysokou kvalitu kakaa, jemnou texturu a bohaté aroma. A všechny vám od okamžiku, kdy se začnou rozpouštět na jazyku, dopřejí aroma a chuť výjimečné čokolády. Čokoláda LINDT EXCELLENCE vám otevře novou dimenzi smyslových zážitků.

Mistr čokolády LINDT při ochutnávce čokolády EXCELLENCE

Pokud jde o množství kakaa v čokoládě, jde o čistě subjektivní zážitek.

Mistr čokolády LINDT Stefan Bruderer říká:

Pokud jde o množství kakaa v čokoládě, jde o čistě subjektivní zážitek. Najít ten pravý obsah kakaa pro vás osobně je důležitější, než automaticky zvolit ten nejvyšší v nabídce. Procento obsahu na většině produktů z tmavé čokolády vyjadřuje váhový poměr kakaa a ostatních přísad z kakaových bobů. Vyšší procento znamená více čokolády a méně ostatních přísad, což je hlavně cukr. Vyšší procento tedy znamená intenzivnější a hořkou chuť.

LINDT EXCELLENCE 70% kakaa

LINDT EXCELLENCE 70% Cocoa

Tmavá čokoláda LINDT EXCELLENCE s obsahem kakaa 70% je při prvním ochutnání lehce hořká, s vyváženou mírou kyselosti. Později se chuť rozvine do jemného a bohatšího aroma s náznaky vanilky. Hořkost a sladkost se navzájem doplňují a zaručují unikátní smyslový zážitek. Každý milovník čokolády ocení harmonickou dochuť. EXCELLENCE 70% Cocoa má intenzivní a silné aroma čokolády, sušeného ovoce a tabáku. Výsledkem je plná a dlouhotrvající intenzivní kakaová chuť s jemnými ovocnými a květinovými podtóny a náznakem vanilky.

LINDT EXCELLENCE 85% Cocoa

LINDT EXCELLENCE 85% Cocoa

Tabulky LINDT EXCELLENCE Dark 85% Cocoa nabízejí velice intenzivní zážitek. První dojem přináší lehce hořkou a suchou chuť, kterou vyvažuje jemné kakaové máslo. Důkladná degustace odhalí kouřovou vůni a aroma pražených ořechů, s náznakem lékořice. Tato výjimečná tmavá čokoláda má sytě hnědou barvu a silně pražené aroma, kávové s náznakem dřeva. Chuť LINDT EXCELLENCE 85% Cocoa obsahuje dřevité a citrusové tóny s náznakem bylin a červeného ovoce.

LINDT EXCELLENCE 90% Cocoa

LINDT EXCELLENCE 90% Cocoa

Velmi intenzivní tmavá čokoláda. Mistrovská a vskutku unikátní, s překvapivě jemnou a vyváženou chutí kakaa. Její barva je sytě ebenová, aroma je zemité s tóny suchého listí a lékořice. Chuť je vyvážená a jemná a dává vyniknout podstatě těch nejlepších kakaových bobů. LINDT EXCELLENCE 90% Cocoa je zemitá, jemná i bohatá, s podtóny vanilky, espressa a pražených ořechů.

LINDT EXCELLENCE 99% Cocoa

LINDT EXCELLENCE 99% Cocoa

Ideální volba pro opravdové znalce čokolády. LINDT Excellence 99% Cocoa – královna tmavých čokolád – má sílu nejlepších kakaových bobů, plnou chuť a intenzivní vůni, která při pomalém rozpouštění na jazyku zanechává dlouhotrvající kouřové a pražené tóny. Její barva je leskle černá, aroma je zemité s náznaky pražené kávy a sušených švestek a její výjimečná kakaová chuť obsahuje podtóny vanilky, bohatého čokoládového krému a ostružin. Jde o nejintenzivnější čokoládový zážitek, podpořený nádhernou texturou a dokonalým rozpouštěním na jazyku. Dostupná v 50g balení.

Odhalte celou řadu LINDT EXCELLENCE