0

Soutěž

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ LINDT

Hrajte o jednoho z 1 000 plyšových zajíčků Lindt a zájezd do Švýcarska, země Mistrů čokolády. Pro účast v soutěži stačí koupit 100g balení Zlatého zajíčka Lindt (mléčná čokoláda). 

Na spodní části zajíčka najdete etiketu se soutěžním kódem, který zadejte na web www.velikonoce-lindt.cz. Kódů můžete zadat neomezeně v celkem 6 soutěžních kolech. Soutěž probíhá od 15. 2. 2016 do 3. 4. 2016.

Pravidla soutěže.

Výherci budou průběžně vyhlašováni na soutěžním webu.

Hotel Oberland a Interlaken

Městský hotel Oberland, který se nachází v srdci Interlakenu nabízí stylově upravené pokoje a širokou nabídku restaurací, barů pod úpatím Eigeru, Mönchu a Jungfrau. V nejbližším okolí najdete nespočet lákavých butiků, kaváren, restaurací a barů.

Pokud máte rádi sporty, Intelaken, který se nachází mezi 2 překrásnými jezery a obklopený třemi slavnými švýcarskými vrcholky, je ideálním místem pro nebřeberné množství letních I zimních sportů. 

Turistický a lyžařský region Jungfrau

Železnice Jungfrau Vás z Interlaken Ost dovezou do turistické a lyžařské oblasti Jungfrau. Jedinečný zážitek představuje Jungfraujoch – Top of Europe s nejvýše položeným nádražím v Evropě na 3454 m. Na vrcholu Jungfrau také naleznete nejvýše položený obchod s čokoládou Lindt na světě.  

Partnerem soutěže je portál Mojesvycarsko.com.